اعطای نمایندگی شطرنج آریـا
کلاسهای حضوری و آنلاین

با بهره گیری از بهترین اساتید فدراسیون شطرنج ایران
​​​​​​​طبق متد آموزشی شطرنج در روسیه و آمریکا

Franchise

در آینده
فقط 2 نوع کسب و کار وجود خواهند داشت
کسب و کارهای اینترنتی
کسب و کارهایی که دیگر وجود ندارند
"بیل گیتس"
​​​​​​​

اعطای نمایندگی شطرنج آریـا
​​​​​​​1. استفاده از عنوان و سابقه 20 ساله مدرسه شطرنج آریا و افتخارات مجموعه
این عنوان که با یک نام معتبر آموزشی شطرنج در کشور مطرح است توسط مردم و مسئولین شناخته شده است و به کارگیری آن مسلما ارزش افزوده ای ایجاد می نماید و یک مزیت رقابتی برای نمایندگان مدرسه در شهرستانها محسوب می گردد. مدرسه شطرنج آریا نیز تمام تلاش خود را می نماید که این نام تجاری را رشد داده و در شناسایی آن به عموم آحاد مردم و نیز مسئولین اجرای کشور برنامه های فراوانی دارد .
 
2. تبلیغات مشترک و هزینه های مشترک با بازدهی بالا
امروزه فرانچایز (نمایندگی) بعنوان یکی از بهترین راههای رشد برای یک تیم بشمار میرود ، زیرا در این مجموعه هزینه تبلیغات بین تمام نمایندگی ها تقسیم میشود اما همه به یک اندازه دیده و تبلیغ میشوند (برای مثال در یک تبلیغ 10 میلیون تومانی برای 20 شعبه ، هر شعبه 500 هزار تومان پرداخت میکند اما به اندازه 10 میلیون تومان تبلیغ میشود) در حال حاضر آریا 8 شعبه دارد و با حضور شما هزینه ها به 9 تقسیم میشوند.

3. ارائه منابع آموزشی و دانش تجربیات
دروس فراوانی در دپارتمانهای متنوع مدرسه شطرنج آریا در حال تدریس است ، برای این دروس منابع آموزشی فراوانی وجود دارد همانند سیلابس ، طرح درس ، نمونه سوالات آزمون ، نمونه تمرین ها و … همچنین راهنماهایی نیز جهت نحوه انتخاب و گزینش اساتید ، فرمها و روالهای کاری و اجرایی ، نحوه ارزیابی از عملکرد اساتید ، نحوه ارزیابی کیفی آموزش و سایر موارد مشابه بدیهی است نماینده مدرسه شطرنج آریا برای دستیابی به این دانش گرانبها بایستی ضمن اخذ شرایط لازم ، توان خود را در پیاده سازی آنها به مدرسه ثابت نماید و نیز امانت دار این دانش باشد .

4. برگزاری کارگاه های آموزشی برای مدیران و پرسنل
جهت آشنایی کامل نماینده و مدیران آن با مدرسه شطرنج آریا کارگاه های آموزشی برای آنها در نظر گرفته می شود که در مرکز اجرا می شود. در این کارگاه ها دانش و تجربه مدیران مرکز بطور کامل در اختیار نماینده قرار می گیرد .
همچنین نماینده مدیران و پرسنل آن از نزدیک و بطور ملموس با نحوه کار مرکز ، روالهای کاری ، آئین نامه ها ، فرمها و بخش نامه های سازمان آشنا می شوند و کلیه مدارک لازم در اختیار آنها قرار می گیرد .

5. ارزیابی از اساتید و برگزاری کلاسهای تربیت مدرس
کلیه اساتیدی که در نمایندگی تدریس می نمایند می بایست قبلا از نظر کیفی به تائید دپارتمان مربوطه در مرکز برسند و صلاحیت علمی آنها مورد بررسی و تائید قرار گیرد . برای افزایش سطح علمی اساتید کارگاه های تربیت مربی نیز مرتبا برگزار می گردد.

6. نظارت کامل کیفی و کمی بر عملکرد نمایندگی
ناظرین و بازرسین مدرسه بطور مرتب از نمایندگی بازدید بعمل خواهد آورد و از نظر کیفی بطور دقیق فعالیت نماینده را مورد ارزیابی قرار خواهند داد و نکات مثبت و منفی آن طبق روالهای موجود به نماینده اعلام خواهد داشت تا نماینده با رعایت آنها در جهت رشد ارائه خدمات کیفی به مشتریان گام بردارد

7. بهره گیری از تجارب سایر نمایندگان
عضویت در مدرسه شطرنج آریا امکانی را برای نماینده فراهم می آورد که با سایر نمایندگان سطح کشور نیز در تماس و تعامل باشد . جلسات سه ماهه ای برگزار می گردد که در آن کلیه نمایندگان با هم به تبادل نظر می پردازند .


 
 ​​​​​​​

خدمات قابل ارائه از طرف مدرسه شطرنج آریا به نماینده

ثبت درخواست

تعهدات نماینده

1.رعایت باورهای بنیادی شطرنج آریا و صداقت کاری
2.ایجاد بستر فیزیکی مناسب و در خور شان
3.ایجاد محیط کاری شاداب و دانش محور
4.پیاده سازی موفق دوره های آموزشی طبق استاندارد ها
5.ارائه کلیه خدمات و محصولات نرم افزاری و سخت افزاری مدرسه
6.قبول تعهد انجام حداقل کارکرد ماهیانه
7.حضور کامل در جلسات ، تصمیمات و فعالیت های گروهی مدرسه
8.همکاری کامل با ناظران کیفی شطرنج آریا
9.رفع و رجوع امور مربوط به اخذ مجوز از مقامات محلی *** در حال حاضر در استان البرز به علت تعدد شعب ، اعطای نمایندگی متوقف هست و فقط با شرایط زیر امکان پذیر خواهد بود
الف - رعایت مقررات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز (شرایط موسس و موارد لازم جهت اخذ مجوز) * ب - دور بودن از سایر نمایندگی ها 
 
تعاملات مالی بین مدرسه شطرنج آریا و نماینده

1.پرداخت حق امتیاز اخذ نمایندگی توسط نماینده
نماینده به منظور عضویت در خانواده مدرسه شطرنج آریا و برخورداری از مزایای آن مبلغی را بعنوان حق امتیاز به شطرنج آریا پرداخت می نماید . محاسبه حق امتیاز بصورت پارامتریک می باشد و بر اساس مولفه هایی نظیر جمعیت شهری میزان توسعه یافتگی ومحرومیت استان ، وضعیت فرهنگی و امثال آن برای هر شهرستان توسط جداولی که در برنامه Excel تهیه شده است محاسبه می گردد .
مبلغ حق امتیاز می بایست بصورت نقدی در هنگام اعطای موافقت اصولی پرداخت شده باشد و این مبلغ به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.
​​​​​​​​​​​​​​
مبلغ کل اعطای نمایندگی : 188 میلیون تومان

%10 تخفیف نقدی

شرایط اقساط : 108 میلیون تومان هنگام عقد قرارداد ( 8 قسط 10 میلیون تومانی ، بدون سود و کارمزد )
​​​​​​

2.پرداخت قدرالسهم آموزشی توسط نماینده
نماینده از محل درآمد شهریه ثبت نام به میزان 10 درصد بابت قدرالسهم به مجتمع پرداخت خواهد نمود . این میزان در سال اول همکاری شامل 50 درصد تخفیف می گردد . ( 12 نمایندگی اول شطرنج آریا که اقدام به اخذ نمایندگی نمایند از پرداخت قدرالسهم آموزشی معاف هستند )
 
هزینه اعطای نمایندگی در تهران 228 میلیون تومان هست و برای سایر کشورها به صورت توافقی انجام خواهد شد
​​​​​​​
سوالات متداول

1. آیا برای افراد حقیقی هم امکان اخذ نمایندگی وجود دارد ؟

​​​​​​​بله . هیچ محدودیتی وجود ندارد.
2.آیا نمایندگی مدرسه شطرنج آریا در شهرستانها بصورت انحصاری است؟
خیر . کلیه نمایندگی ها غیر انحصاری می باشد. اما مدرسه معمولا در شهرستانهایی که نماینده آن فعالیت قابل قبولی دارد اقدام به اعطای نمایندگی دیگری نمی نماید.
3.آیا شهریه دروس در شهرستانها بایستی مطابق شعبه مرکزی باشد ؟
خیر . با توجه به اینکه شهرستانهای مختلف دارای شرایط اقتصادی اجتماعی و رقابتی متفاوتی می باشند امکان استاندارد کردن قیمت بصورت یکسان در کشور وجود ندارد . اما لیست قیمتهای دوره ها در هر شهرستانی در ابتدای سال با توافق نماینده و مدرسه مصوب می گردد .
4.آیا مدت زمان دروس در شهرستانها با تهران متفاوت است ؟
خیر . تمام دروس دارای سیلابس یکسان می باشند و در کل کشور بایستی مطابق استانداردهای مصوب شطرنج آریا اجرا شوند . مدت زمان دروس نیز جزء این استاندارد است .
5.آیا اساتید نمایندگی ها همانند اساتید شعبه مرکزی شطرنج آریا هستند ؟
بله . مدرسه شطرنج آریا تمام تلاش خود را جهت انتخاب اساتید برتر در شهرستانها می نماید و نیز کلیه اساتید نمایندگی ها قبل از شروع به تدریس ،‌ دوره های خاص تربیت مربی گذرانده و صلاحیت آنها توسط دپارتمانهای مرکزی آریا ارزیابی می گردد.
6.آیا در دوران رکود اقتصادی کرونا امکان سود مالی خوب و جذب شاگرد هست ؟
بله . خوشبختانه کلاسهای شطرنج آریا بصورت آنلاین برگزار میشوند و هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و خانواده ها با اطمینان خاطر در کلاسها حضور دارند ، با توجه به اینکه بسیاری از ورزشها مانند شنا و فوتبال و ... نیز تعطیل هستند اکثر خانواده ها به سمت شطرنج و کلاسهای آنلاین روی آورده اند که از لحاظ مالی میتواند فعالیت شما را تضمین کند
 
7.برای کلاسهای آنلاین چه مبلغی بعنوان سرمایه اولیه نیاز است ؟
کلیه هزینه های سایت و سیستم های آموزشی آنلاین توسط شعبه مرکزی پرداخت و تامین شده است ، برای شروع فقط پرداخت اولیه حق نمایندگی نیاز هست و شرایط فعلی (اپیدمی کرونا) باعث شده تا نیازی به تهیه یا اجاره محل کسب و کار ، خرید لوازم و تجهیزات و ... نباشد.
8.جذب اساتید به چه شکلی هست ؟
مدرسه شطرنج آریا در سراسر ایران با مربیان رسمی فدراسیون در ارتباط است و حضور ایشان را در مدرسه شما به آسانی انجام میدهد ، ضمنا با توجه به اینکه کلاسها بصورت اینترنتی هستند ، مربیان رسمی آریا از کرج و تهران میتوانند کلاسهای شما را با قیمت مناسب و تجربه ی عالی برگزار کنند.
9. آیا مدیر مجموعه باید دانش شطرنجی داشته باشد ؟
خیر لازم نیست اما بدون شک داشتن اطلاعات خوب در زمینه ی امور آموزشی و شطرنج به شخصی که خواهان نمایندگی هست کمک خواهد کرد اما مجموعه شطرنج آریا با پشتیبانی کامل و داشتن افراد مجرب در این زمینه مشاوره های لازم را خواهد داد و در ابتدای کار دوره ی آموزشی فشرده ای سپری خواهد شد تا عزیزان با نحوه ی کار به خوبی آشنا شوند ، تمامی مدیران شعب آریا از خانواده های شاگردان آریا بوده اند که پس از اخذ نمایندگی و با مشاوره های خوب کار خود را شروع کرده و در ادامه مدارک مربیگری و داوری شطرنج را نیز دریافت کرده اند.
10. آیا در صورت اخذ نمایندگی در یک شهر ، امکان جذب شاگرد از شهرهای دیگر بصورت اینترنتی وجود دارد ؟
بله حتما ، شما از هر شهری امکان برگزاری کلاسهای آنلاین برای هر شاگردی در سراسر کشور را دارید
​​​​​​​
جهت اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی یا پیام در واتساپ با مدیریت مجموعه (آقای میثم امینی بیات) در ارتباط باشید
09126611900
026-36136 (داخلی 3)

ثبت درخواست